Як не перевіривши переможця торгів, можна "забруднитись" податковим боргом

23.02.2018 09:48

Останнім часом в соціальних мережах активно обговорюється тема «довідок переможця» під час проведення відкритих торгів. Процес їх отримання постійно вдосконалюється і вже зараз довідку про відсутність заборгованості з податків можна не тільки отримати не відходячи від комп’ютера, але й перевірити її достовірність. Також на сайті  Податкової  можна перевірити наявність заборгованості перед бюджетом

І цими сервісами замовникам варто користуватись.

Під час проведення тендеру на послуги з прання Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня отримала інформацію про можливу недостовірність такої довідки від Переможця торгів – ТОВ «Сніжинка».


Перевіривши зазначену інформацію на ресурсі Податкової, вона  підтвердилась та ще й  із зазначенням про виникнення права на податкову заставу майна.

За даними аналітичної системи YOUCONTROL, ТОВ «Сніжинка» має заборгованість в розмірі 72 тис. грн.

Після кількох звернень в Системі  ProZorro з’явилась інформація про розірвання вже укладеного договору за згодою сторін на підставі звернення ТОВ «Сніжинка» про неможливість безперебійно та в повному обсязі надавати послуги.

Дивно, що Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області в таких діях не побачило необхідності перевірки достовірності довідки і просто задовольнилось розірванням договору. Хоча довідка, на думку громадських моніторів, має ознаки фіктивності і її «авторство» мало б бути встановлено.

Так, завдяки пильності та обережності Замовника, він зміг запобігти укладанню контракту з бюджетним боржником, що невідомо як могло потім позначитись на отриманні послуг. 

Тож не шкодуйте кілька хвилин свого часу для перевірки інформації про учасників. Ця проста дія збереже Ваші нерви і дорогоцінний час.

Як вінницькі депутати виграють мільйонні тендери лікарні

Заробляти мільйони на закупівлях лікарні - не проблема для "народного обранця", чиї бізнес-партнери працюють в місцевій лікарні, а дружина є заступницею міського голови.

08.10.2018 08:14

Як в Вінниці учасник DOZORRO Спільноти з владою працює

Юлия Грига й ГО "Філософія Серця"  продовжують здобувати маленькі перемоги

31.07.2018 08:09

Тест на корупцію в медичних закупівлях?

Під час закупівлі швидких імунохроматографічних тестів для діагностики грипу працівники Міської клінічної лікарні №1 м. Вінниці передбачили в складі тендерної документації такі вимоги, які розлякали потенційних учасників торгів.

08.05.2018 07:49

"Озеленення" по-вінницьки або місто пеньків

З початку нового року у соцмережах вінничани активно обговорюють вирізку дерев у дворах своїх будинків. 

16.01.2018 10:06

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері