Як не перевіривши переможця торгів, можна "забруднитись" податковим боргом

23.02.2018 09:48

Останнім часом в соціальних мережах активно обговорюється тема «довідок переможця» під час проведення відкритих торгів. Процес їх отримання постійно вдосконалюється і вже зараз довідку про відсутність заборгованості з податків можна не тільки отримати не відходячи від комп’ютера, але й перевірити її достовірність. Також на сайті  Податкової  можна перевірити наявність заборгованості перед бюджетом

І цими сервісами замовникам варто користуватись.

Під час проведення тендеру на послуги з прання Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня отримала інформацію про можливу недостовірність такої довідки від Переможця торгів – ТОВ «Сніжинка».


Перевіривши зазначену інформацію на ресурсі Податкової, вона  підтвердилась та ще й  із зазначенням про виникнення права на податкову заставу майна.

За даними аналітичної системи YOUCONTROL, ТОВ «Сніжинка» має заборгованість в розмірі 72 тис. грн.

Після кількох звернень в Системі  ProZorro з’явилась інформація про розірвання вже укладеного договору за згодою сторін на підставі звернення ТОВ «Сніжинка» про неможливість безперебійно та в повному обсязі надавати послуги.

Дивно, що Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області в таких діях не побачило необхідності перевірки достовірності довідки і просто задовольнилось розірванням договору. Хоча довідка, на думку громадських моніторів, має ознаки фіктивності і її «авторство» мало б бути встановлено.

Так, завдяки пильності та обережності Замовника, він зміг запобігти укладанню контракту з бюджетним боржником, що невідомо як могло потім позначитись на отриманні послуг. 

Тож не шкодуйте кілька хвилин свого часу для перевірки інформації про учасників. Ця проста дія збереже Ваші нерви і дорогоцінний час.

"50 відтінків" дискримінації учасників: приклад Броварів

Відділ освіти у Броварах має неабияку фантазію для вигадування дискримінаційних вимог.

19.06.2019 19:59

Юні “орли” та “орлиці”: на чому і скільки заробляють діти в ProZorro (інфографіка)

В день захисту дітей Трансперенсі Інтернешнл Україна обрала найцікавіші історії успіху молодих українців, які підписали з державними органами контрактів на 24 млн грн.

01.06.2019 11:11

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері