Як не перевіривши переможця торгів, можна "забруднитись" податковим боргом

23.02.2018 09:48

Останнім часом в соціальних мережах активно обговорюється тема «довідок переможця» під час проведення відкритих торгів. Процес їх отримання постійно вдосконалюється і вже зараз довідку про відсутність заборгованості з податків можна не тільки отримати не відходячи від комп’ютера, але й перевірити її достовірність. Також на сайті  Податкової  можна перевірити наявність заборгованості перед бюджетом

І цими сервісами замовникам варто користуватись.

Під час проведення тендеру на послуги з прання Вінницька обласна дитяча клінічна лікарня отримала інформацію про можливу недостовірність такої довідки від Переможця торгів – ТОВ «Сніжинка».


Перевіривши зазначену інформацію на ресурсі Податкової, вона  підтвердилась та ще й  із зазначенням про виникнення права на податкову заставу майна.

За даними аналітичної системи YOUCONTROL, ТОВ «Сніжинка» має заборгованість в розмірі 72 тис. грн.

Після кількох звернень в Системі  ProZorro з’явилась інформація про розірвання вже укладеного договору за згодою сторін на підставі звернення ТОВ «Сніжинка» про неможливість безперебійно та в повному обсязі надавати послуги.

Дивно, що Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області в таких діях не побачило необхідності перевірки достовірності довідки і просто задовольнилось розірванням договору. Хоча довідка, на думку громадських моніторів, має ознаки фіктивності і її «авторство» мало б бути встановлено.

Так, завдяки пильності та обережності Замовника, він зміг запобігти укладанню контракту з бюджетним боржником, що невідомо як могло потім позначитись на отриманні послуг. 

Тож не шкодуйте кілька хвилин свого часу для перевірки інформації про учасників. Ця проста дія збереже Ваші нерви і дорогоцінний час.

Змова довжиною в 200+ закупівель

Цього разу мова піде про ціле «павутиння» учасників, які тендерили від медичних виробів до шкільних меблів.

15.08.2019 08:04

Додаткові угоди на збільшення ціни газу - це вимога ринку чи маніпуляція?

Чи завжди зловживають цим правом учасники та замовники? Спробуємо розібратися з цим на прикладі закупівлі газу в закладах освіти на Вінниччині.

05.06.2019 11:20

Вінниччина відмовилась від гарантійних листів в закупівлі ліків

Гарантійні листи в медичних закупівлях – це не гарантія, а дискримінація.

31.05.2019 09:33

За місяць вугілля подорожчати на 80% може тільки в дитячому санаторії

Готуй сани літом, а воза взимку. Гарний господар буде заготовляти вугілля напередодні опалювального періоду. А якщо це бюджетник, то коли з’явиться фінансування.

02.07.2018 12:25

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері