Як оперативно виявити неточності в річних планах закупівель

31.05.2018 14:05

Яка проблема?

У план закупівель дані вносять вручну, і через це зростає ризик одруківок чи некоректного додавання інформації.

Що робимо?

Перевіряємо, чи є у нашому плані пункти з неточностями, а також визначаємо, де саме їх припустилися.

Чому це важливо?

Деякі огріхи, навіть ненавмисні, можуть трактуватися як порушення закупівельного законодавства. А це — ризик отримати штраф.

Як би сумлінно ви не вели плани закупівель, проте ніхто не застрахований від помилки під час внесення даних. Саме для тих замовників, хто хоче оперативно виявляти і виправляти такі неточності, ми і розробили додаток «Некоректні пункти плану».

Давайте розглянемо, як він працює, на прикладі конкретного замовника – Маріупольського трамвайно-тролейбусного управління:

Крок 1. Спочатку обираємо додаток «Етап планування», далі – лист «Карточка організатора». Тут ми маємо визначити, якого саме замовника будемо розглядати. У нашому прикладі ним стало Комунальне підприємство «Маріупольське трамвайно-тролейбусне управління», код ЄДРПОУ 05393725.

Крок 2. Дивимось на значення показника “З помилками при заповнені”, щоб оцінити, скільки є потенційно некоректних пунктів плану. У нашому випадку їх 5.

Крок 3. Щоб зрозуміти, яких саме неточностей припустився замовник і в яких планах - клікаємо на показник “З помилками при заповненні”. Він переведе нас у додаток “Некоректні пункти плану”.

Крок 4. На листі Показники розділу “Некоректні пункти плану” замовник має можливість переглянути пункти плану, де зазначена некоректна очікувана вартість, дата оголошення, некоректний предмет закупівлі, помилково вказана дата доставки або відсутній КЕКВ.


Крок 5. Додатково можна відкрити довідку, де детально описано, що означає кожен показник.

Крок 6. Клікаємо на показник і переходимо на пункти плану з певними видом неточності.

Перевіряйте себе і виправляйте свої неточності!

Ще інструкції, які допоможуть розібратись з тим, як шукати конкретні закупівлі в Публічному модулі аналітики:

Повний перелік інструкцій є на сторінці інструментів DOZORRO та Youtube каналі.

Задати питання можна в Facebook групі "Аналітичні інструменти Prozorro".

Як BI Prozorro може допомогти керівним органам?

Інструкція допоможе керівному органу ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 14:44

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 14:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання