Як замовнику визначити договори, що потенційно під загрозою

12.07.2018 18:00

Яка потреба?

Знайти договори з високим ризиком невиконання.

Що робимо?

Визначаємо чи має замовник постачальників, які ось-ось припинять свою діяльність як юридичні особи.

Чому це важливо?

Завжди існує ризик невиконання договору. Однак якщо постачальник перебуває в статусі припинення своєї діяльності, банкрутства, або ж проти нього порушили справу про банкрутство, загроза зростає в рази. Отже, замовник може не отримати товар чи послуги вчасно. Згодом можливі й судові процеси щодо повернення коштів від постачальника, якого фактично вже не існуватиме. 

Крок 1. Для того, щоб проаналізувати саме свої договори, ви маєте  додати власний код ЄДРПОУ або назву у відбори. Перейдіть на лист «Організатори» у додатку «12. Етап закупівель» і знайдіть свою установу.

Крок 2. Далі треба зробити низку відборів, які допоможуть ідентифікувати небезпечні договори. Насамперед, це активні угоди, що підписані з постачальником, який знаходиться в ризиковому статусі (банкрут, припинена діяльність, недійсне свідоцтво). Для цього переходимо у вибірки у правому верхньому куті. Ставимо галочку біля «Показати поля». Для того, щоб обрати чинні договори, через пошук знаходимо «Підстатус договору (версія 2)» і клікаємо на «Активний».

Крок 3. Далі виділяємо постачальників у ризиковому статусі. Для цього в тих самих вибірках шукаємо «Статус юридичної особи» і обираємо такі опції:

  • в стані припинення
  • припинено
  • свідоцтво про державну реєстрацію недійсне
  • порушено справу про банкрутство
  • порушено справу про банкрутство (санація)

Крок 4. Продовжуємо працювати з вибірками. Щоб обрати ті пропозиції, де ризиковий постачальник став переможцем і отримав договір, шукаємо «Статус цінових пропозицій». Тут обираємо тих, «Що виграли».

Крок 5. Виходимо з вибірок і переміщаємося на лист «Учасники». Це можна зробити за допомогою панелі у правому верхньому куті. Учасників сортуємо за спаданням кількості перемог – для цього треба натиснути на назву стовпчика. Так ми знайдемо, хто отримав найбільше договорів і кого треба перевіряти першочергово.

Якщо хочемо переглянути, по яких лотах є загроза невиконання - переходимо на лист «Тендери/лоти» і дивимося на договори, які в небезпеці.

Як знайти потенційних постачальників?

Як запросити потенційних постачальників для потенційних консультацій щодо підготовки недискримінаційної тендерної документації

17.06.2020 15:00

Оновлений лист "Показники" Публічного модуля аналітики ВІ

На листі “Показники” ви побачите основні показники системи, зокрема кількість процедур, очікувана вартість, економія, кількість організаторів, пропозицій на торги та кількість учасників. 

21.05.2020 18:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання