Етап планування для керівних органів. Частина ІІ: Виконання плану

01.11.2018 16:00

Що?

Невиконання планів по закупівлях або здійснення закупівель без планів закупівель.

Що робимо?

Виявляємо хто із департаментів має найбільше проблем у виконанні планів і замовників, хто оголошує закупівлі без планів закупівель.

Чому це важливо?

Керівні органи слідкують за рівнем ефективності планування своїх підрозділів, а саме за тим, щоб все заплановане таки було закуплене і не було закупівель без плану, адже це порушення закону.

Оцінка показників по плануванню може бути корисним для тих керівних органів, які хочуть зрозуміти рівень ефективності планування своїх структурних підрозділів, а також може допомогти зрозуміти що потрібно робити аби поліпшити їх. 

1. Для початку нам потрібно отримати показники ефективності планування по структурним підрозділам Львівської міської ради за 2018р. Для цього переходимо на Етап планування - лист “Загальний огляд таблично”. Відбираємо головний орган “Львівська міська рада”. Наприклад, знаючи ЄДРПОУ або назву, через пошук додайте головний орган у відбір і закріпіть.


2. Перемикаємо вимір на “Другорядний орган” і отримаємо перелік департаментів для подальшої оцінки їх рівня планування і виокремлення таких структурних підрозділів, які просідають по показникам.

3. Тепер для розуміння кращих/гірших підрозділів сортуйте кожен із показників від найбільшого до найменшого. Почнемо з % оголошених пунктів плану. Ми детально описали як саме проаналізувати ефективність рівня планування по даному показнику в попередній нашій інструкції.

4. Припустимо, що Ви вже впровадили низку управлінських рішень і все, що було заплановане, було закуплене. Ви суттєво підняли показник % оголошених до рівня 100%. Але це ще не все, а лише частина шляху до рівня експерту з планування.

5. Оцінюємо другий показник % зі змінами, який відображає співвідношення кількості пунктів плану зі змінами до загальної кількості пунктів плану. Замовники з показником вищим за нуль часто коригують пункти плану, що створює перешкоди для планування постачальником участі в закупівлях та співробітництва із замовниками.  Для цього сортуємо від найбільшого до найменшого показника і звертаємо увагу на ті підрозділи, де показник більший від нуля. Обираємо 5 підрозділів, які потрібно дослідити в першу чергу. Вони мають найбільші показники % змінених.

6.Додатково ми можемо подивитись, хто саме із замовників із відібраних організаторів дуже погано планує. Для цього обираємо вимір “Назва організатора” і сортуємо % змінених у порядку спадання. Перед Вами ті організатори, які найчастіше вносять зміни у пункти плану. Перевірте - це необачність, некомпетентність чи "зрада".

Нагадуємо, що таблиці і графіки ви можете завжди завантажити собі, клікнувши на праву кнопку миші та обрання зручного формату. Також існують ще деякі нюанси при обрахунку показників планування, про які ми вже розповідали в наших попередніх відео.


Навіщо замовникам BI Prozorro?

Інструкція допоможе замовнику ознайомитися з базовими функціями Публічного модуля аналітики ВІ

05.10.2020 12:48

Чому різні області купують ШВЛ за різними цінами?

Станом на 26 квітня в Сумській і Полтавській області купили по 37 апаратів ШВЛ. Однак в одній на них витратили 28 млн грн, а в іншій — 37 млн грн. Як так вийшло? Пояснюємо, які бувають типи ШВЛ і скільки вони коштують.

28.04.2020 14:00

Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 13:00

Як правильно підписатися на тендер та слідкувати за кожним етапом проведення процедури закупівлі

Якщо ви бажаєте підписатися на тендер та отримувати важливі сповіщення на пошту, Telegram або Skype, вам необхідно перейти на сайт DOZORRO.

25.10.2019 15:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання