Етап планування для керівних органів. Частина ІІ: Виконання плану

01.11.2018 14:00

Що?

Невиконання планів по закупівлях або здійснення закупівель без планів закупівель.

Що робимо?

Виявляємо хто із департаментів має найбільше проблем у виконанні планів і замовників, хто оголошує закупівлі без планів закупівель.

Чому це важливо?

Керівні органи слідкують за рівнем ефективності планування своїх підрозділів, а саме за тим, щоб все заплановане таки було закуплене і не було закупівель без плану, адже це порушення закону.

Оцінка показників по плануванню може бути корисним для тих керівних органів, які хочуть зрозуміти рівень ефективності планування своїх структурних підрозділів, а також може допомогти зрозуміти що потрібно робити аби поліпшити їх. 

1. Для початку нам потрібно отримати показники ефективності планування по структурним підрозділам Львівської міської ради за 2018р. Для цього переходимо на Етап планування - лист “Загальний огляд таблично”. Відбираємо головний орган “Львівська міська рада”. Наприклад, знаючи ЄДРПОУ або назву, через пошук додайте головний орган у відбір і закріпіть.


2. Перемикаємо вимір на “Другорядний орган” і отримаємо перелік департаментів для подальшої оцінки їх рівня планування і виокремлення таких структурних підрозділів, які просідають по показникам.

3. Тепер для розуміння кращих/гірших підрозділів сортуйте кожен із показників від найбільшого до найменшого. Почнемо з % оголошених пунктів плану. Ми детально описали як саме проаналізувати ефективність рівня планування по даному показнику в попередній нашій інструкції.

4. Припустимо, що Ви вже впровадили низку управлінських рішень і все, що було заплановане, було закуплене. Ви суттєво підняли показник % оголошених до рівня 100%. Але це ще не все, а лише частина шляху до рівня експерту з планування.

5. Оцінюємо другий показник % зі змінами, який відображає співвідношення кількості пунктів плану зі змінами до загальної кількості пунктів плану. Замовники з показником вищим за нуль часто коригують пункти плану, що створює перешкоди для планування постачальником участі в закупівлях та співробітництва із замовниками.  Для цього сортуємо від найбільшого до найменшого показника і звертаємо увагу на ті підрозділи, де показник більший від нуля. Обираємо 5 підрозділів, які потрібно дослідити в першу чергу. Вони мають найбільші показники % змінених.

6.Додатково ми можемо подивитись, хто саме із замовників із відібраних організаторів дуже погано планує. Для цього обираємо вимір “Назва організатора” і сортуємо % змінених у порядку спадання. Перед Вами ті організатори, які найчастіше вносять зміни у пункти плану. Перевірте - це необачність, некомпетентність чи "зрада".

Нагадуємо, що таблиці і графіки ви можете завжди завантажити собі, клікнувши на праву кнопку миші та обрання зручного формату. Також існують ще деякі нюанси при обрахунку показників планування, про які ми вже розповідали в наших попередніх відео.


Логотип ВІ та оптимізація роботи Публічного модуля аналітики ВІ

Нарешті Модуль ВІ отримав персональне лого та корпоративний колір. Але окрім цього ми постійно прагнемо швидкодії модуля, тому оптимізуємо роботу з інформацією. Які саме зміни відбулися - читайте в блозі

06.12.2019 11:00

YouControl та ризик-фактори з Публічного модуля аналітики BI

У систему YouControl додалися чотири ризик-фактори із BI ProZorro. Дані про юридичну особу як учасника публічних закупівель доступні для користувачів YouControl

03.12.2019 06:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері