Оцінка потенційного об’єму ринку державних закупівель для постачальника

14.06.2018 00:30

Що?

Аналіз обсягу ринку державних закупівель в Україні. 

Чому це важливо?

Після виконання аналізу постачальник зможе розробити свою тактику, спираючись на результати аналізу завершених або поточних закупівель. У постачальника з'явиться можливість ознайомитися з найбільш затребуваними закупівлями і вибрати те, що йому підходить з різних аспектів (власну групу товарів чи послуг, очікувана вартість, регіон). 

Що робимо?

Допомогаємо постачальнику проаналізувати розподіл закупівель по регіонам України, визначити які замовники найчастіше закуповують товари даного постачальника і яка конкуренція на ринку державних закупівель. які можуть суттєво вплинути на рішення постачальника брати участь в закупівлі чи ні.

Перш за все вам необхідно відібрати що саме є вашою продукцією, що продаєте, які послуги надаєте, а для цього перейдіть на лист “Тендери/лоти” і через пошук за відборами здійсніть пошук за Назвою лота: наприклад *молоко* - зірочки дадуть змогу шукати необмежену кількість символів до назви і після неї. Це дуже знадобиться коли пошук здійснюєте за частиною слова. Після запиту натисніть ENTER і система додасть у відбори всі тендери де зустрічалося молоко.


Також виберіть попередній рік аби мати оцінку ринку минулого року. Так як попит у замовників на нашу групу товарів стабільний, то попередній рік буде орієнтованим і для теперішнього. 

Постачальнику дуже важлива оцінка де в яких областях закуповують даний товар для того аби планувати його доставку.  Для цього перейдіть на лист “Показники” і оцініть географічний розподіл за допомогою збільшення карти. Тут учасник може вибрати області, які його цікавлять і з якими він хотів би працювати надалі.

Після попередніх відборів ви можете переглянути розподіл закупівель по місяцях аби виокремити для себе саме ті періоди, коли замовник найактивніше закуповує молоко. На листі “Показники” перегляньте розподіл по місяцях/роках. За допомогою динаміки по часу ви можете спрогнузувати для себе коли найбільше закуповують даний товар і на які місяці прогнозувати наприклад підвищення складських запасів.

Додатково обираємо завершені закупівлі для того щоб мати реальний показник попиту на наш товар.

Тепер перейдіть на лист “Організатори” і відфільтруйте в напрямку спадання замовників, які найбільше провели процедур по очікуваній вартості. Після сортування ви отримаєте основних замовників вашої продукції.

Перейдіть на лист “Учасники”. Щоб оцінити хто займає найбільшу частку ринку вашого товару тоді ми сортуємо по сумі переможних пропозицій. Якщо хочете побачити хто найчастіше перемагає, тоді сортуємо по кількості перемог. Перед вами будуть основні ваші конкуренти. 

Рамкові угоди в Публічному модулі аналітики ВІ

Перевага Рамкових Угод – кожна зі сторін отримає надійних партнерів для довгострокової співпраці. Додатковою перевагою для постачальників є можливість налагодити співпрацю з держустановами на чітко визначений період та ефективність планування участі в інших закупівлях. Застосування Рамкових Угод надає можливість замовникові забезпечити економію часу та адміністративних ресурсів, закуповуючи товари та послуги на строк до 4 років, при цьому витративши час та ресурси на укладання Рамкових Угод лише один раз

22.11.2019 12:00

Як користуватися аналітичним інструменто під час перевірки закупівель розповіли представникам Хмельницької міської ради

Для працівників структурних підрозділів Хмельницької міської ради було проведено навчальний семінар, який організувано за участю Відділу планування діяльності та стратегічного розвитку підприємств міста спільно з громадською організацією Transparency International Ukraine. Метою семінару було розповісти про особливості громадського контролю державних закупівель у системі ProZorro.

21.10.2019 18:00

Конкурентність на Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ

Разом з появою Панелі керівних органів Публічного модуля аналітики ВІ з‘явилася можливість аналізувати конкурентність та її ключові показники. Що цікавого є для керівного органу?

17.10.2019 15:00

Як спеціалісти Львівської міської ради "Панель керівних органів" Публічного модуля аналітики ВІ використовують

Спеціалісти вважають, що економія внаслідок проведення торгів, вчасність та правильність оформлення є головним показником ефективності міста. 90% запитів щодо аналітики публічних закупівель покриває Публічний модуль ВІ

14.10.2019 18:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors