Як вибрати тендер і не прогадати

25.10.2018 14:00

"Як вибрати тендер і не прогадати" - таким питанням задаються всі початківці постачальники. Адже кожен день замовники України публікують сотні нових тендерів. В системі bi.prozorro.org кожного дня оновлюється інформація щодо тендерних закупівель.

Основним питанням перед постачальником є: “Як провести оцінку закупівель і вибрати цікаві пропозиції з усього цього розмаїття” або “Як провести аналіз попередніх періодів, які тенденції на ринку публічних закупівель”. В цьому Вам допоможе Публічний Модуль аналітики ВІ.

Отже, для початку вам необхідно знайти тендери, в яких ви могли взяти участь і стати переможцем. За ідеєю, взяти участь можна в будь-якому тендері, однак перемогти ви можете лише в тому випадку, якщо ваша пропозиція, ваші документи, ваші умови поставки товарів або надання послуг будуть повністю відповідати вимогам документації замовника. А для цього необхідно грамотно підготувати тендерну документацію.

Публічний модуль аналітики ВІ допоможе знайти тендери в системі публічних закупівель. Для пошуку тендерів:

  • скористайтеся основними 8 листами модуля
  • задайте параметри розширеного пошуку (з варіантами пошуку можете ознайомитися тут)

  • скористайтеся картою України на сторінці показники аби відібрати найбільш прийнятні напрями з урахуванням логістичних особливостей

  • після виконаних відборів перейдіть на лист “Тендери/лоти” та перегляньте закупівлі

Якщо ви не встигли переглянути кожну закупівлю, збережіть ваші відбори як закладку, або просто завантажте масив даних в форматі таблиці Excel. Для цього натисніть правою кнопкою миші на таблиці, оберіть “Экспортировать/Export” та збережіть файл.


Публічний Моудь Аналітики ВІ здатен замінити цілий відділ аудиту закупівель, заощадити вам час і гроші і, найголовніше, дає доступ до аналітичних даних.

Аналітика закупівель допоможе вам докладніше дізнатися:

  • про ринок вашого регіону - які обсяги закупівель проходять у вашій галузі і де найбільш затребувані ваші товари і послуги

  • про замовників - як часто той чи інший замовник публікує тендери на закупівлі вашого товару і хто готовий вже сьогодні придбати у вас товари або послуги. До речі, аналітика держзакупівель особливо корисна тим постачальникам, які одного разу зіткнулися з несумлінним замовником і вирішили, що більше не будуть брати участь в тендерах.

  • про ваших конкурентів - їх сильні і слабкі сторони, обсяги прибутку від участі в тендерах, в яких закупівлях вони найчастіше виграють, а до участі в яких тендерів їх не допустили

  • про тендери, які максимально підходять саме вам!

Ми обов’язково розкажемо в наших наступних матеріалах про всі нюанси роботи і надамо корисні поради щодо роботи з Публічним модулем аналітики ВІ.

Ви знайшли відповідні тендери і не знаєте, як бути далі? Вам необхідно уважно ознайомитися з умовами участі та виконання контракту: оцінити терміни подачі заявок, вивчити документацію, дізнатися розмір забезпечення виконання договору, обсяги поставок і терміни виконання умов договору. Для того, щоб швидко переходити з таблиці завантажених закупівель безпосередньо на сторінку закупівлі в PROZORRO, перегляньте наш матеріал, який збереже Ваш час та додасть ефективності при роботі з базою даних Публічного Модуля Аналітики ВІ.

Контроль та аналітика: швидкий перехід з профіля DOZORRO у Публічний модуль аналітики ВІ

Функціонал, який дозволяє перейти з профіля замовника або учасника на порталі DOZORRO на лист «Карточка організатора» або «Карточка учасника» вже з відбором відповідного коду ЄДРПОУ

12.09.2019 12:00

Останні події під час проведення закупівель. Панель керівних органів

Оцінка останніх подій під час проведення закупівель в Публічному модулі аналітики ВІ

01.08.2019 14:00

Панель керівних органів в Публічному модулі аналітики ВІ

Раніше в Модулі цю інформацію потрібно було збирати по різних листах і для кожного замовника окремо. Це потребувало багато часу і ускладнювало аналіз. Зараз ключові показники ефективності, фактори ризику та останні важливі події керівний орган може перевірити в декілька кліків. Додаток буде корисним не тільки керівним органам, але й постачальники і замовники також знайдуть цікаве для себе. 

04.07.2019 12:00

Умови оплати в системі публічних закупівель та тип учасника

У Прозорро додано декілька нових полів інформації. По-перше, для аналітики доступно поля інформації, які стосуються умов оплати за договором, а також доступним є новий функціонал ProZorro поле “Тип учасника”.

30.05.2019 12:00

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Будь ласка, зазначте, до якої групи користувачів Ви належите

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

Форма зворотнього зв'язку

Дана форма використовується для зворотнього зв'язку щодо питань роботи порталу, тощо. Зверніть увагу, що відгуки на конкретні закупівлі/порушення розглядатися не будуть. Будь ласка, для цього залишайте відгук на відповідному тендері